Aktuality

22.12.2016

PF 2017

Vážení klienti, rok sa s rokom zišiel a opäť tu máme krásny čas Vianoc. Ďakujeme Vám týmto za Vašu priazeň v uplynulom roku a zároveň prajeme kľudné prežitie vianočných sviatkov, bujarého Silvestra a mnoho pracovných a osobných úspechov v nasledujúcom roku. Váš ENWOX    

viac

25.7.2014

Nové webové stránky pre Slovensko!

Vítajte na nových webových stránkach ENWOX.sk, ktoré okrem sviežeho a moderného dizajnu prehľadne agregujú všetky naše technológie, služby, projekty a informácie do jedného miesta, a to teraz aj v slovenskom jazyku. Ak si navyše pridáte aj naše Facebookové stránky, už Vám nikdy neunikne žiadna aktualita, novinka alebo dôležitá informácia.

viac

18.4.2014

Neustále rastieme

Rozširujeme počet nielen našich spokojných zákazníkov, ale aj zamestnancov. Teraz sme napríklad založili vlastné PR oddelenie spravujúce tento web, sociálne siete a ďalšie.

viac

1.1.2014

Nové stránky na Facebooku

Sme stále vidieť, snažíme sa ísť s dobou a tak sme spustili aj vlastné Facebook stránky! Na Facebooku Enwox budete mať k dispozícii vždy čerstvé správy predovšetkým o našich technológiách. Pre zákazníkov projektu „ Úspora zarába “ sú potom k dispozícii stránky s rovnakým názvom. Tu sa budú príspevky týkať predovšetkým našich seminárov, aktualít a zaujímavostí z oblasti úspor.

viac

30.12.2013

Ďakujeme za priazeň

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom aj obchodným partnerom za doterajšie prejavenie dôvery a veríme, že nám svoju priazeň zachováte aj v roku 2014. Do nasledujúceho roku Vám prajeme nielen veľa príjemných zážitkov a spokojnosti, ale aj nižšie účty za energie využívaním našich technológií. CAUTUM HOLDING a.s.

viac